Co o nas mówią nasi Klienci.

Tomasz Gajos (Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu ZPUE S.A., Członek Zarządu Koronea Sp. z o.o.)

Z Panią Natalia i jej zespołem współpracowaliśmy przez pol roku , przy dość wymagającej procedurze importu do Chorwacji. W tym okresie otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie prawne i podatkowe nie tylko od Pani Natali, ale do całego jej zespołu ekspertów. Bezpośrednia komunikacja w kilku językach, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie całego zespołu pomogło nam zakończyć transakcję w sposób szybki i bezproblemowy.

Witold Wlekliński (Dyrektor Finansowy Prokurent, Pietrzak Sp z o.o.)

Pani Natalia Zielinska współpracuje z Grupą Pietrzak od lutego 2022 roku w zakresie doradztwa gospodarczego, podatkowego, prawnego. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w prawie i obrocie gospodarczym w Polsce i Chorwacji. Niezwykle przydatna jest jej znajomość języka chorwackiego i realiów panujących w Chorwacji. Pani Natalia Zielińska doprowadziła dla nas do przejęcia chorwackiej spółki, pomagała w rejestracji łodzi pod banderą chorwacką, jest pomocna w kontaktach z kontrahentami oraz urzędami w Chorwacji.

Marcin Szymkowiak (La Veli Vente d.o.o.)

Panią Natalią Zielińską z firm EGK współpracujemy od dwóch lat. Od samego początku współpraca przebiega na profesjonalnym poziomie. Standardem jest perfekcyjny kontakt, bezbłędme przygotowanie dokumentów i opinii prawnych oraz innych zagadnień niezbędnych i bardzo pomocnych do prowadzenia biznesu w Chorwacji. Gorąco polecam.

Katarzyna Rahelić

Do tej pory miałam jedną konsultację z Panią Natalią. Dotyczyła ona formalności związanych z przeprowadzką do Chorwacji oraz otwarciem własnego biznesu. Dwa dni temu przeprowadziłam sie do Rijeki i dzieki tej konsultacji wiedziałam co mi jest potrzebne, gdzie się udać i co krok po kroku zrobić. Pomimo tak ważnego wydarzenia w moim w życiu, byłam zrelaksowana, ponieważ byłam dobrze przygotowana. Bardzo polecam.