Biuro projektowe #CROBIZ. Kompleksowa obsługa Twoich inwestycji w Chorwacji!

Planując kupno działki w Chorwacji i/lub budowę na niej apartamentów, należy zdawać sobie sprawę z wielu problemów, które mogą Cię spotkać, jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat prawa budowlanego czy księgowego w Chorwacji.

 

Budowa apartamentu

Inwestowanie w nieruchomości w Chorwacji może przynieść wiele korzyści, ale również wiele problemów i nieprzewidywalnych sytuacji.Jednym z takich problemów jest brak kontroli nad pracami budowlanymi, ilością i jakością zakupionych materiałów.Jako że nie jesteś na miejscu, nie masz możliwości osobistego nadzoru nad pracami budowlanymi i zależny jesteś całkowicie od dobrej woli wykonawcy. W takiej sytuacji ryzykujesz, że prace będą prowadzone niesprawnie lub niezgodnie z umową, co może prowadzić do opóźnień, dodatkowych kosztów i obniżenia jakości końcowej.

 

Nadzór i kontrola finansowa działalności w Chorwacji

Jednym z częstych i poważnych problemów, z którymi możesz się spotkać, inwestując w nieruchomości w Chorwacji, jest brak kontroli nad przychodami i rozchodami swojej działalności oraz nad obowiązkami finansowymi i księgowymi.

Często zlecasz zarzadzanie apartamentem agencji, ale tak naprawę nie masz kontroli i pewności, że wszystko jest prowadzone zgodnie z umowa.

W takiej sytuacji, gdy nie masz wiedzy i doświadczenia w zakresie rachunkowości, podatków i innych spraw finansowych, istnieje ryzyko, że będziesz narażony na problemy związane z nieprzestrzeganiem przepisów i norm.

Możliwe jest także, że Twoja działalność będzie obłożona wyższymi podatkami, opłatami i innymi kosztami związanymi z inwestycją, a Ty nie będziesz miał wiedzy na temat sposobu ich rozliczania i płatności. Bez dokładnej wiedzy na temat lokalnych przepisów i norm księgowych, możesz nie wiedzieć, jak prowadzić swoją dokumentację finansową i jakie obowiązki musisz spełnić. To może prowadzić do nieporozumień z lokalnymi władzami i organami kontrolnymi, które mogą nałożyć na Ciebie wysokie kary.

 

 

Co mogę Ci zaoferować:

Jestem ekspertem ds. zarzadzania projektami inwestycyjnymi w Chorwacji. W ciągu ostatnich 10 lat prowadziłam kilkadziesiąt projektów unijnych i zarządzałam inwestycjami prywatnymi i publicznymi, na które otrzymałam wiele milionowych dotacji. Projekty unijne wymagają precyzji i dogłębnej znajomości lokalnych przepisów.

Dlatego dzisiaj, chce się podzielić swoja wiedz i doświadczeniem, aby maksymalnie usprawnić i ułatwić ci prowadzenie swojej inwestycji w Chorwacji.

 

Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy będziesz mógł mieć pełną kontrolę nad procesem inwestycyjnym oraz uniknąć niepotrzebnych kłopotów finansowych.

 

Zakres usług:

1. Kontrola prac budowlanych:

 • Regularne sprawdzanie postępu prac na budowie
 • Kontrola jakości wykonania prac zgodnie z umową
 • Weryfikacja ilości i jakości zakupionych materiałów.
 1. Księgowość i finanse:
 • Prowadzenie kompleksowej księgowości zgodnie z lokalnymi przepisami
 • Rozliczanie podatków i innych opłat związanych z inwestycją
 • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów inwestycyjnych
 • Współpraca z lokalnymi władzami i organami kontrolnymi
 • Współpraca i komunikacja z agencja, która zarządza waszym apartamentem
 1. Raportowanie:
 • Przygotowywanie regularnych raportów z postępów prac na budowie,
 • Raportowanie finansowe z przebiegu inwestycji.
 • Kontrola inwestycji i waszej nieruchomości w Chorwacji

Zapewniam pełną dyskrecję i zaangażowanie w realizację Twojej inwestycji.

Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, będziesz miał pewność, że inwestycja jest kontrolowana i nadzorowana przez eksperta.

 Napisz do mnie: natalia@zielinskacrobiz.eu aby uzyskać swoja ofertę!