Wprowadzanie produktów na rynek chorwacki

Zastanawiasz się nad wprowadzaniem pewnego produktu lub usługi na rynek chorwacki? Planujesz przenieść swoją firmę na rynek chorwacki? Jeżeli szukasz pomysłów jak możesz tego dokonać, z naszym wsparciem Twój start będzie wyjątkowo udany.

Posiadanie ciekawego produktu lub pomysłu na biznes to jedno, a umiejętność wniesienia go na wyższy poziom i przebicie się do świadomości lokalnych konsumentów to drugie – czasem o wiele trudniejsze zadanie.

Podstawą do skutecznego wprowadzenia marki bądź firmy na rynek chorwacki jest dobra strategia, ale także wiele innych zadań, które pozwolą odnaleźć się danej firmie lub marce na nowym rynku. Jako specjaliści pomożemy przeprowadzić skuteczne działania, które otworzą drzwi do nowego rynku zagranicznego, jakim jest Chorwacja.

Jeśli chodzi o wejście na rynek chorwacki, zakres naszych usług obejmuje:

  • Wsparcie na wszystkich etapach zakładania firmy [link]
  • Usługi analizy rynku [link].
  • Opracowanie strategię wejścia na rynek oraz planu biznesowego rozwoju eksportu (m.in. strategia marki, polityka cenowa, zasady komunikacji)
  • Wsparcie w opracowywaniu materiałów promocyjnych (np. strona internetowa,broszury, katalogi, wizytówki) w języku chorwackim
  • Znalezienie kontrahentów i udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje, spotkania B2B) [link]
  • Znalezienie kanałów dystrybucji (pośrednicy/agenci handlowi, lokalni dystrybutorzy, hurtownie, sieci detaliczne, specjalistyczne, sklepy/hurtownie branżowe)