Organizacja szkoleń i webinariów nt. prowadzenia biznesu w Chorwacji

Chciałbyś zapoznać się z rynkiem chorwackim, ale nie wiesz, skąd zacząć? Chciałbyś uzyskać wiedzę nt. realiów gospodarczych i poszczególnych sektorów z pierwszej ręki? Planujesz inwestycję, ale najpierw chcesz dowiedzieć się więcej o klimacie inwestycyjnym Chorwacji? Chciałbyś upewnić się, że opanowałeś wszystkie najważniejsze aspekty prowadzenia biznesu w Chorwacji?

We współpracy z naszymi partnerami oferujemy:

Webinaria na tematy, takie jak:

  • Wejście na rynek chorwacki w 10 krokach (wersja ogólna lub branżowa)
  • Klimat inwestycyjny Chorwacji – sprzedaż i soft skills
  • Pozyskiwanie funduszy unijnych w Chorwacji
  • Prowadzenie działalności w Chorwacji w pigułce
  • Zakup i wynajmowanie nieruchomości w Chorwacji
  • Analiza wybranych sektorów – rynek IT, turystyczny, budowlany etc.

.

Szkolenia in-house – dopasowane do potrzeb konkretnego klienta biznesowego, dedykowane dla konkretnej firmy, przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych menedżerów, absolwentów kierunków MBA, certyfikowanych project menedżerów.

W Chorwacji realizujemy szkolenia z zakresu zarządzania projektami inwestycyjnymi, ale dla Ciebie możemy wiedzę poszerzyć o konkretne uwarunkowania w Chorwacji, zwrócić uwagę na ewentualne wyzwania wynikające ze współpracy w środowisku międzynarodowym.

W dodatku, oprócz swojej wiedzy, oferujemy także pośrednictwo i organizację w znalezieniu lokalnego eksperta:
Jeżeli chciałbyś uzyskać wiedzę bezpośrednio od Chorwatów, znajdziemy dla Ciebie eksperta w wybranej przez Ciebie dziedzinie i zorganizujemy szkolenie (w  j. angielskim lub w parze językowej polski-chorwacki przy pomocy tłumacza).
Szkolenia w trybie stacjonarnym oferujemy przede wszystkim firmom działającym na terenie Chorwacji, podczas gdy szkolenia w trybie online organizujemy dla wszystkich zainteresowanych firm, niezależnie od lokalizacji.