Pomoc przy zakupie nieruchomości  w Chorwacji

Planujesz zakup domu w Chorwacji ? Nie jesteś pewien czy budynek jest legalny i ma rozwiązane kwestie własnościowe? Chcesz sprawdzić czy dana nieruchomość nie jest obciążona sporem lub długiem finansowym ?

Współpracujemy ze sprawdzonymi polskojęzycznymi  specjalistami z branży nieruchomości.

Prowadzimy cały proces zakupu, od sprawdzenia dokumentów, sporządzenia umowy kupna – sprzedaży do samego uwierzytelnienia umowy u notariusza i wpisu do ksiąg wieczystych.

Sprawdzimy, czy nieruchomość wystawiona na sprzedaż jest legalna, czy posiada pozwolenie na budowę, pozwolenie na użytkowanie, czy osoba, która ją sprzedaje jest faktycznym właścicielem wpisanym do ksiąg wieczystych i czy posiada certyfikat energetyczny niezbędny przy zakupie/sprzedaży nieruchomości. Przed zakupem działki skontrolujemy plan zagospodarowania tak, aby zapoznać Was z rzeczywistą sytuacją, dokładnie określając, co można wybudować na tej działce i w ilu procentach ją zagospodarować.

Jeśli zakupiona nieruchomość wymaga renowacji bądź na nowo zakupionej działce planujecie budować nowy obiekt chętnie pomożemy przy znalezieniu profesjonalnej firmy budowlanej bądź nadzoru budowlanego.