W dzisiejszym wydaniu chorwackiego magazynu D&D – Dom i Dizajn pojawił się reportaż o biurze Natalii Zielińskiej w Ogulinie.

Słowami Natalii:
Kiedy w 2014 roku zaczęłam właśnie tu budować swój biznes, sporo osób pukało się w czoło i pytało, dlaczego się nie przeprowadzę do Zagrzebia, gdzie jest „centrum biznesowe” Chorwacji. Ja miałam swoja wizję. Ogulin jest oddalony godzinę drogi do Zagrzebia i godzinę od Rijeki i jest na samej autostradzie do Splitu, gdzie potrzeba 3 godzin.
Dla mnie to zawsze była idealna lokacja za rozwój międzynarodowego biznesu. Studiując we Wrocławiu dwa kierunki, z jednego wydziału na drugi jechałam 1,5 h tramwajem. W Chorwacji mam w tym czasie cały kraj w zasięgu ręki.
Kiedy latem 2021 roku zdecydowałam się kupić stare, 19. wieczne mieszkanie, wiedziałam, że urządzę tu biuro i to biuro, które będzie oddawać filozofie mojego biznesu –  z klasą, na wysokim poziomie nieważne skąd, ważne kto i jak.
biuro Natalii Zielińskiej w Ogulinie
Nigdy nie interesowała mnie ilość, a jakość. Korporacyjne biura to dla mnie udręka, w moim biznesowym świecie zarówno klient, jak i pracownicy są w centrum uwagi, mają się czuć dobrze, zadbani na najwyższym poziomie.Cieszę się, że po tylu latach udało mi się wypracować swój brand i, co za tym idzie, także biuro, które dzisiaj widnieje na okładkach magazynów i wyznacza nowe trendy biznesowe w Chorwacji.

biuro Natalii Zielińskiej w Ogulinie