Blog CroLove.pl – Chorwacja oczami Polaków

CroLove.pl to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych polskojęzycznych blogów poświęconych Chorwacji, założony w 2012 roku przez Wojtka i Agnieszkę Tylusiów.

Źródło: https://crolove.pl

Strona CroLove od lat zajmuje czołowe miejsca w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych. Jest to ranking 500 blogów podróżniczych z największą widocznością w organicznych wynikach wyszukiwania Google, oparty o analizę danych z narzędzi analizujących ruch w sieci.
Od początku istnienia bloga tj. od sierpnia 2012 r. (do marca 2022) stronę odwiedziło ponad 5 605 000 unikalnych użytkowników, odnotowano ponad 15 010 000 odsłon oraz ponad 8 415 000 sesji.
Założyciele strony CroLove do tej pory otrzymali, m. in.:
Dwie nagrody ( w 2016 oraz 2021 r.) GRAND PRIX Top Journalist Award „Zlatna Penkala”, przyznawaną dziennikarzom i blogerom z całego świata przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną i Ministra Turystyki Chorwacji

Źródło: https://crolove.pl

Dwie pamiątkowe podziękowania za współpracę i wsparcie w promocji chorwackiej turystyki w Polsce (w 2020 oraz w 2021 roku), z rąk Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce, Tomislava Vidoševicia oraz Dyrektor Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Agnieszki Puszczewicz

Źródło: https://crolove.pl

Nagrodę specjalną Travelery 2020 National Geographic – specjalne wyróżnienie, w kategorii Bloger Przyjaciel Chorwacji, które przyznało jury partnera tegorocznych Travelerów – Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Natalii Zielinskiej z Wojtkiem Tylusiem, która odbyła się w poniedziałek, 13 grudnia 2021.